Főmenü:
FlavinHerb Pulmo 50ml
FlavinHerb Pulmo 10x50ml
Flavin7 ital és a gyógynövények fúziója a légutak és tüdő egészségéért.
Összetevők: Flavin7 ital (vörös szőlő, fekete szeder, fekete cseresznye, fekete ribizli, bodza, szilva, kökény), továbbá, Kasvirág, Hársfavirág, Kakukkfű, Fodormenta, Lándzsás útifű, Bodzavirág, Cickafark
Felhasználási javaslat: 20 ml/nap, szükség szerint max. 50 ml/nap. Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl.
Javasolt hígítási arány: 10 ml-
Tárolás: felbontás után hűtőszekrényben, gyermekektől elzárva.
Vásárlás:
Cimkék:
légutak,
megfázás, influenza,
tüdő egészsége
gyulladás csökkentés,
antioxidáns
A termék hatóanyagai az alábbiakban olvasható kedvező élettani folyamatok elindításában és azok folyamatos ösztönzésében lehetnek a segítségére, hasznára:
Hasonló termékek:
A légutak és tüdő egészségéért nélkülözhetetlen hétköznapi fogyasztásra szánt antioxidáns hatású, prevenciós flavonoid készítmény, melyhez különböző gyógynövények hatóanyagait hozzáadva szinergikusan erősítik egymás hatását!
Kasvirág (Echinacea)
Általában július és szeptember között virágzó, évelő növény. Fény-
Hársfavirág
A növény antibakteriális hatású flavonoidokat, nyálkaanyagokat, cseranyagot és illóolajat (geraniolt, linaloolt, eugenolt) tartalmaz. A hársfavirágból tea és fürdővízbe önthető főzet is készíthető. Utóbbit bőr-
Kakukkfű
A hagyományos orvoslásban sokszor a nátha doktoraként tekintettek rá. Már mezopotámiai receptkönyvekben is felbukkant mint gyógyító fűszernövény. A harcba készülő görög férfiak ruhájára a nők kakukkfüvet hímeztek. Innen ered latin neve is, mely a jelentése bátorság. A kakukkfű olaja nagyon erős baktériumölő, ezért ha például torokgyulladásunk vagy valamilyen szájüregi gyulladásunk van, érdemes terápiásan alkalmazni.
Fodormenta
A fodormenta, népies nevén köményes menta vagy kerti menta az árvacsalánfélék családjába tartozik. Vízpartokon, nedves réteken előforduló évelő fűszer-
Lándzsás útifű
A légutak gyulladásos megbetegedéseiben, köhögés csillapítására, köptetőként használják baktériumölő, gyulladáscsökkentő hatása miatt. A torok nyálkahártyáját bevonva enyhíti annak gyulladását, szünteti a köhögési ingert. Régen a vándornak, a zarándoknak vagy éppen a ferences papnak a sok gyaloglás feltörte a lábát, felsebesedett, megrepedezett: akkor este a lábára útilaput, útifüvet kötöttek, reggelre a seb gyógyultabb lett. Légút tisztító, gyulladás csökkentő, nyákoldó, köptető, baktériumölő, köhögés csillapító, sebgyógyító, hasznos lehet rovarcsípések és égési sérülések ellen is.
Bodzavirág
Valószínűleg mindenki ivott már bodzavirágból készített teát, szörpöt, limonádét. Kellemes virágos ízvilágot kölcsönöz, amibe csak beletesszük. A népi gyógyászatban a bodza volt „a szegényember patikája”: ennek főzetével kezelték a székrekedést, a szemgyulladást, a gümőkórt (TBC), de használták vértisztítónak, fájdalomcsillapítónak, hánytatónak, vizelethajtónak. Vízhajtó, emésztést elősegítő, köhögéscsillapító hatású. Megfázásra, hörghurutra, izzasztószerként és immunrendszeri serkentőként is használják. A friss bodzahajtás erős hashajtó. Használják még vértisztításra, fülfájásra, rekedtségre.
Cickafark
A legenda szerint Achilleus a trójai háború idején cickafarkleveles borogatással állította meg a katonák sebének vérzését (innen ered a növény latin neve is: Achillea millefolium).
A népi gyógyászat külsőleg borogatásként is használta a növény főzetét. Jól ismert gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő, köhögéscsillapító. Gyakran alkalmazták tuberkulózis és más légúti megbetegedések ellen. A növénynek görcsoldó, emésztést javító, és köhögéscsillapító hatást tulajdonítanak.
TV2 2Testőr filmek!
Fogyasztók levelei, tapasztalatai!
Facebook csoport, ahol online találkozhatunk. A napi akciókat itt mutatom! Szeretettel várom.